Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Žaidimo ATOSTOGOS LIETUVOJE su AIBE prizų ketvirtojo turo laimėtojų sąrašas!

2017-06-14

VALIO VALIO VALIO!

Ketvirtojo turo laimėtojai (2017.06.14)

Pripučiama valtis: Saulius Kučinskas
Grilis: Stanislavas Anuševičius
Palapinė: Tautvydas Arlauskas
Pripučiamas čiužinys: Nijolė Bučienė
Sulankstoma kėdė: Marius Petrėnas
Sulankstoma kėdė: Valdas Mačiekus
Krepšinio kamuolys: Julija Kazanavičiūtė
Krepšinio kamuolys: Ernesta Zickienė
Tinklinio kamuolys: Rugilė Paškevičiūtė
Tinklinio kamuolys: Vitalija Luzeckienė
Paspirtukas: Elena Januškevičienė
Paspirtukas: Lidija Austienė
Hamakas: Violeta Dunajeva
Hamakas: Jurgita Pūrienė
Hamakas: Jurijus Šatrovas
Rankšluostis: Remigijus Ragaišis
Rankšluostis: Alma Gavrilovienė
Rankšluostis: Giedrė Tranauskienė
Rankšluostis: Greta Bačanskienė
Rankšluostis: Birutė Musik
Rankšluostis: Ligita Bielskienė
Rankšluostis: Živilė Korsnauskienė
Rankšluostis: Vaiva Golavačienė
Rankšluostis: Rima Šapolienė
Rankšluostis: Vaidas Šunonis
Šaltkrepšis: Danguolė Zabelevičiūtė
Šaltkrepšis: R. Trumpienė
Šaltkrepšis: Irena Lopetienė
Šaltkrepšis: Algirdas Malevičius
Šaltkrepšis: Dina Stašelienė
Šaltkrepšis: Edita Kontenienė
Šaltkrepšis: Gražina Mikolaitienė
Šaltkrepšis: Vytautas Borisius
Šaltkrepšis: Jolanta Pratuzytė
Šaltkrepšis: Izaura Arvazevičienė
Kuprinė: Birutė Dantienė
Kuprinė: Ona Trakumienė
Kuprinė: Vaidas Jonauskas
Kuprinė: Žibutė Rinkevičienė
Kuprinė: Stasė Kilienė
Kuprinė: Monika Svozdaitė
Kuprinė: Aida Rapėnienė
Kuprinė: Dovilė Dubauskaitė
Kuprinė: Laima Ramanauskienė
Kuprinė: Daiva Tulauskaitė
Gertuvė: Lina Žilinskienė
Gertuvė: Aldona Rašiuvienė
Gertuvė: Liudmila Šlachtovič
Gertuvė: Dalia Macijauskienė
Gertuvė: Vilija Niuniavienė
Gertuvė: Dalia Antanaitienė
Gertuvė: Liudmila Čižikienė
Gertuvė: Grita Balašaitienė
Gertuvė: Janė Juknienė
Gertuvė: Jurgita Sūdžienė
Pledas: Tomas Prigelis
Pledas: Janina Malakauskienė
Pledas: Onutė Kacvinkelytė
Pledas: Rūta Jakubauskienė
Pledas: Paulinas Lazauskas
Pledas: Amanda Paužolienė
Pledas: Eimantas Romanovas
Pledas: Elena Bivainienė
Pledas: Virginija Balkutienė
Pledas: Lina Čepaitienė
Skraidanti lėkštė: Andrius Paliokas
Skraidanti lėkštė: Vitalija Bureikienė
Skraidanti lėkštė: Rita Pivoriūtė
Skraidanti lėkštė: Ignė Sampeikaitytė
Skraidanti lėkštė: Zita Juzaitienė
Skraidanti lėkštė: Stanislava Marija Pankentienė
Skraidanti lėkštė: Danutė Lotelienė
Skraidanti lėkštė: Marius Milašauskas
Skraidanti lėkštė: Marytė Mažalskienė
Skraidanti lėkštė: Daiva Šuopienė
Paplūdimio raketės: Svetlana Guigienė
Paplūdimio raketės: Valerij Šupo
Paplūdimio raketės: Rima Volkovskaja
Paplūdimio raketės: Vida Masteikienė
Paplūdimio raketės: Juozas Mateinevičius
Paplūdimio raketės: Indrė Virbanavičiūtė
Paplūdimio raketės: Zita Viekiekienė
Paplūdimio raketės: Ieva Sušinskienė
Paplūdimio raketės: Lina Staniuvienė
Paplūdimio raketės: Deividas Bitinas

Sveikiname visus laimėtojus ir linkime sėkmės dalyvaujantiems kituose turuose! Kiti laimingieji bus skelbiami birželio 28 dieną!

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas