Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

UAB “GULBELĖ” - 49 parduotuvių tinklas

2017-06-15

Prekybos įmonių aljanso AIBĖ pradininkai

UAB „Gulbelė" valdanti net 49 maisto prekių parduotuves ir jos vadovas Arūnas Tarnauskas buvo vieni iš pirmųjų prekybos įmonių aljanso AIBĖ įkūrėjų ir narių. „Tais laikais buvo tokia situacija, kad reikėjo ieškoti konkurencinio pranašumo, augimo perspektyvų ir tobulėjimo, tad tokio aljanso sukūrimas buvo tarsi galimybė išgyventi. Verslui reikėjo inovatyvių sprendimų. Įsiliejus į aljansą ir siekiant visiems bendrų tikslų, pasiekiamas gerokai didesnis rezultatas, nei visiems dirbant po vieną" - AIBĖS pradžia dalinasi verslininkas. „Mes esame auganti organizacija ir kiekvienais metais atidarome vis daugiau naujų parduotuvių, norėdami, kad jos būtų kuo geresnėse vietose ir atitiktų mūsų pirkėjų lūkesčius" - sako aktyvus bendruomenės narys.

„Su bendruomene ryšys labai stiprus"

„Organizuojame įvairias socialines akcijas, rengiame švietėjiškus ir kultūrinius renginius." UAB „Gulbelė" ne tik užsiima mažmenine prekyba, tačiau plečiasi ir kitose sferose. „Turime kepyklą, cukrainę, maitinimo įmonę ir dar šiais metais atidarėme restoraną „Kuchmistrai" Zyplių dvaro komplekse" - veiklas vardina verslininkas. Įmonė džiaugiasi ilgus metus skaičiuojančia kepyklos istorija ir kulinarinio paveldo gaminiais. „Turime sertifikatus, kadangi puoselėjame tradicijas ir saugome krašto paveldą būtent per kepinį" - pasakoja Arūnas Tarnauskas. „Taip pat turime ir edukacinę ekskursiją „Zanavykų Ragaučius", kurios metu besiklausant pasakojimo, reprezentuojančio mūsų kraštą, pateikiame pagal autentiškas receptūras keptus senovinius kepinius" - vykdoma veikla dalinasi verslininkas.

400 darbuotojų kolektyvas

„Šiuo metu pas mus dirba virš 400 darbuotojų - tai yra didžiulis kolektyvas, svarbus kiekvienai parduotuvei" - pasiekimais dalinasi Arūnas Tarnauskas. Organizuojant 49 maisto prekių parduotuvių veiklą reikia ne tik laiko, bet ir didžiulio darbuotojų noro bei pastangų. „Aljanso AIBĖ buvimas kartu gerina laiko paskirstymą ir efektyvumą, galime sakyti, kad tam tikras funkcijas esame atidavę aljanso AIBĖ administracijai, tad sutaupome daugybę laiko" - sako pašnekovas. Paklaustas apie konkurenciją verslininkas teigia, kad reikalingi nuolatiniai pokyčiai. „Mes nesame apsaugoti nuo įvairių aplinkybių, nepriklausančių nuo mūsų, bei gyvename zonoje, kurioje gyventojų skaičius sparčiai mažėja, todėl nuolat reikia ieškoti naujovių ir stengtis būti konkurencingam" - sako įmonės vadovas.

 

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas