Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Mūsų kolektyve – 400 žmonių!

2017-06-17

UAB „Utenos prekyba" kasmet didina parduotuvių skaičių

Utenos rajone pirkėjų laukianti UAB „Utenos prekyba" gali pasigirti sklandžia plėtra. „Anksčiau dirbome tik Utenos rajone, bet šiuo metu išsiplėtėme į Ignalinos, Anykščių ir Zarasų rajonus" - pasiekimais dalinasi UAB „Utenos prekyba" valdybos pirmininkas Robertas Miliauskas. „Šiuo metu valdome 29 maisto prekių parduotuves. Kiekviena parduotuvė yra kažkiek kitokia. Mes atsižvelgiame į jos vietovę, konkurencinę aplinką, tada formuojame prekių asortimentą. Didžiosiose parduotuvėse turime maisto gamybos cechus, kurie gamina įvairius mėsos ir kulinarinius gaminius."

Modernus 3000 m2 baldų centras

Kelios dešimtys maisto prekių parduotuvių bei didesni prekybos centrai UAB „Utenos prekybai" tikrai ne riba, todėl verslą ketinama papildyti baldų parduotuve. „Šiuo metu Utenoje statome modernų 3000 m2 baldų centrą, kuriame įsikurs šiuolaikinė baldų parduotuvė" - pasakoja verslininkas. Ruošiamose patalpose prekiaus ne tik UAB „Utenos prekyba", bet ir kitos įmonės. „Būsimo pastato vizualizacija žada itin gražią parduotuvę" - džiaugiasi Robertas Miliauskas.

 

Tapti žinomais reikalinga pagalba

„Prieš pradedant verslą mažmeninėje prekyboje reikia labai gerai įvertinti riziką bei savo galimybes" - nuomone dalinasi Robertas Miliauskas. Protingai paskaičiuota verslo idėja ir gebėjimas pasiūlyti kažką naujo arba tą patį, bet pigiau, gali būti puikiai realizuojama. „Kaimo gyvenvietėse pirkėjų srautas nėra didelis, todėl reikia įgyti žmonių pasitikėjimą, kad jie tave pripažintų, o tam reikia turėti labai daug ambicijų" - sako pašnekovas. „Manau, kad pradėti verslą nuo nulio yra pakankamai rizikinga, tačiau tikrai įmanoma" - teigia verslininkas. „Visų pirma jauni verslininkai turėtų pradėti ieškoti prie ko jungtis, kad galėtų gauti geresnes sąlygas, pagalbą bei konsultacijas, nes tik taip įėjus į verslą bus galima pradėti funkcionuoti ir tapti žinomais" - sako Robertas Miliauskas. „Galime pasidžiaugti, kad skaičiuojama apyvarta siekia net kelias dešimtis milijonų eurų" - džiaugiasi rezultatais verslininkas. Robertas Miliauskas yra vienas iš AIBĖS įkūrėjų, UAB „Utenos prekyba" buvo viena pirmųjų įmonių, kuri tapo prekybos įmonių aljanso AIBĖ nare.

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas