Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Prieš 3 metus tapome Prekybos įmonių aljanso AIBĖ nariais

2017-07-09

„Dirbame dėl pirkėjų"

„1995 metų gruodžio 10 dieną atidarėme pirmą parduotuvę. Šiandien turime 1 parduotuvę Kretingoje, 1 parduotuvę Rūdaičių kaime ir 1 parduotuvę Kurmaičių kaime."- pokalbį pradeda verslininkas Romas Valinskis. Prieš tris metus papildęs aljanso AIBĖ narių gretas verslininkas pasakoja, kad įstojimo metu buvo visokių kalbų. „Vieni sakė, kad mano įmonė bankrutavo ir atsidarė AIBĖ, tačiau dabar visi pripratę prie AIBĖS, skaito leidinius, ieško akcijų, atranda privalumus" - prisiminimais dalinasi pašnekovas. Parduotuvėje nuolatos gausu akcinių prekių ir konkurencija negąsdina. „Visada turime ką pasiūlyti savo pirkėjams, o konkurencija - sveikas dalykas, tačiau visada stengiamės būti budresni" - sako Romas Valinskis. Kol kas verslininkas neplanuoja plėstis, tačiau nori puoselėti turimas parduotuves. „Šiuo metu norime gerinti situaciją ir kiekvieną dieną dirbame dėl to, kad pirkėjams būtų geriau".

Prekybos įmonių aljanse AIBĖ kiekvienas klausimas yra išgirstas

„Kai įstojome į aljansą AIBĖ turėjome priprasti prie naujos prekių užsakymo tvarkos, tačiau tai nebuvo sunku" - apie pirmąsias įstojimo dienas pasakoja Romas Valinskis. Šiandien aljansas AIBĖ verslininkui atrodo teisingas
pasirinkimas. „Viskas yra gerai, o jei pasikeistų kainų sąlygos į geresnę pusę tai būtų dar geriau" - mintimis dalinasi pašnekovas. Kartu bendraudamas su kitais aljanso nariais verslininkas pasisako aktualiomis temomis. „Susitinkame, pasidaliname patirtimi, kartais iškeliame kokį klausimą ir bendrai su kitais nariais jį aptariame" - pasakoja Romas Valinskis. Verslininkas džiaugiasi galėdamas pasinaudoti aljanso AIBĖ specialistų konsultacijomis. „Kaip tik laukiame konsultacijos dėl asortimento ir jo išdėstymo".

Laiko lieka ir kitoms smagioms veikloms

„Bendradarbiaujame su bendruomenėmis, ypač su mokyklomis remdami vaikus, įvairius sporto renginius, nes sportui esame neabejingi" - sako verslininkas. „Patys sportuojame, žaidžiame futbolą, krepšinį, taip pat organizuojame krepšinio turnyrus, bėgimus" - vardina Romas Valinskis. Verslininkas džiaugiasi galėdamas bendruomenę sukviesti į kasmetinius renginius ir skatina visus aktyviai juose dalyvauti. „Kaip tik šiais metais įvyko
30-tasis Vasario 16-osios paminėjimo bėgimas, kurį organizuoja mūsų seniūnija bei klubas, kuriame taip pat vadovauju aš".

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas