Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Žaidimo ATOSTOGOS LIETUVOJE su AIBE prizų septintojo turo laimėtojų sąrašas!

2017-07-26 VALIO VALIO VALIO!

Septintojo turo laimėtojai (2017.07.26):

Pripučiama valtis: Ronaldas Sadzevičius
Grilis: Ieva Adamavičiūtė
Palapinė: Jūratė Plačienė
Pripučiamas čiužinys: Galina Bobnis
Sulankstoma kėdė: Aldona Klisevičienė
Sulankstoma kėdė: Vita Zelnytė
Krepšinio kamuolys: Albina Mačanskienė
Krepšinio kamuolys: Audrius Girčys
Tinklinio kamuolys: Agnė Banelienė
Tinklinio kamuolys: Algis Keršys
Paspirtukas: Auksė Valterienė
Paspirtukas: Živilė Raškauskaitė
Hamakas: Lolita Ivankovaitė
Hamakas: Petras Mažuolis
Hamakas: Virginija Kamarauskiene
Rankšluostis: Stanislava Balčiūnienė
Rankšluostis: Gabija Šinkūnaitė
Rankšluostis: Saulius Steponaitis
Rankšluostis: Albina Šukienė
Rankšluostis: Loreta Pūtienė
Rankšluostis: Aidas Kliokys
Rankšluostis: Karolina Bulovaitė
Rankšluostis: Vaiva Zemlickienė
Rankšluostis: Vakaris Milkintas
Rankšluostis: Valdemar Miskunec
Šaltkrepšis: Vaida Vosilienė
Šaltkrepšis: Vaida Pranskūnienė
Šaltkrepšis: Tomas Vaišnoras
Šaltkrepšis: Virginija Zibolienė
Šaltkrepšis: Vaida Trinkūnienė
Šaltkrepšis: Elena Dragūnienė
Šaltkrepšis: Rita Levonovičienė
Šaltkrepšis: Inga Juškauskaitė
Šaltkrepšis: Laima Vozgirdė
Šaltkrepšis: Stanislava Dana Morkūnienė
Kuprinė: Silvija Keršytė
Kuprinė: Sigitas Grigaliunas
Kuprinė: Rūta Ališauskaitė
Kuprinė: Rūta Špinderaitienė
Kuprinė: Greta Arbačiauskytė
Kuprinė: Romutė Dabašinskienė
Kuprinė: Rasius Paberalis
Kuprinė: Marius Matulaitis
Kuprinė: Denė Didjurgienė
Kuprinė: Inga Orlova
Gertuvė: Edgar Oleinik
Gertuvė: Dovilė Pomazaitė
Gertuvė: Darius Arlausks
Gertuvė: Agnė Jakubauskaitė
Gertuvė: Silvija Šaltenytė
Gertuvė: Ona Mackevičienė
Gertuvė: Rusnė Einorytė
Gertuvė: Laimutis Bulovas
Gertuvė: Marija Reichinbach
Gertuvė: Kristina Lavrijanec
Pledas: Alanas Kusinskas
Pledas: Aleksej Lukšys
Pledas: Bronius Morkevičius
Pledas: Daiva Girdvainienė
Pledas: Gustė Lukšytė
Pledas: Alina Brazauskaitė Backienė
Pledas: Gintarė Marčiauskaitė
Pledas: Zita Miškinienė
Pledas: Vilija Gečiūnienė
Pledas: Artūras Kyzikas
Skraidanti lėkštė: Jūratė Zigmantienė
Skraidanti lėkštė: Kamilė Klarauskaitė
Skraidanti lėkštė: Karolis Matuiza
Skraidanti lėkštė: Mažvydas Miliūnas
Skraidanti lėkštė: Miglė Lukšienė
Skraidanti lėkštė: Loreta Menkevičienė
Skraidanti lėkštė: Jurgita Petrienėnė
Skraidanti lėkštė: Ernesta Rinkevičiūtė
Skraidanti lėkštė: Aušra Lukošienė
Skraidanti lėkštė: Saulius Kučinskas
Paplūdimio raketės: Marija Bakšienė
Paplūdimio raketės: Rolandas Cerniauskas
Paplūdimio raketės: Sandra Gudyne
Paplūdimio raketės: Antonina Moskalenko
Paplūdimio raketės: Sandra Mikoliūnienė
Paplūdimio raketės: Regina Jasnauskienė
Paplūdimio raketės: Jolanta Kernagytė
Paplūdimio raketės: Lina Bakevičienė
Paplūdimio raketės: Irena Girdauskienė
Paplūdimio raketės: Ramunė Reinikovienė

 

Sveikiname visus laimėtojus ir linkime sėkmės dalyvaujantiems kituose turuose!

Kiti laimingieji bus skelbiami rugpjūčio 8 dieną!

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas