Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Žaidimo ATOSTOGOS LIETUVOJE su AIBE prizų aštuntojo turo laimėtojų sąrašas!

2017-08-09

VALIO VALIO VALIO!

Aštuntojo (PASKUTINIO) turo laimėtojai (2017.08.09):

Pripučiama valtis: Janina Neverauskienė
Grilis: Nojus Babrauskas
Palapinė: Jūratė Sketerienė
Pripučiamas čiužinys: Aurelija Babilienė
Sulankstoma kėdė: Regina Maslauskienė
Sulankstoma kėdė: Jonas Tunkevičius
Krepšinio kamuolys: Rimvydas Valentukevičius
Krepšinio kamuolys: Raimundas Deksnys
Tinklinio kamuolys: Vilma Želvienė
Tinklinio kamuolys: Danas Janulionis
Paspirtukas: Birutė Bačiulytė
Paspirtukas: Aurimas Paškevičius
Hamakas: Gintarė Valuškienė
Hamakas: Laima Griškanienė
Hamakas: Ieva Palinauskaitė
Rankšluostis: Idilija Meškauskienė
Rankšluostis: Ernestas Kreivaitis
Rankšluostis: Dainius Arluskas
Rankšluostis: Ona Paukštienė
Rankšluostis: Zita Vrublevska
Rankšluostis: Greta Baltrukėnaitė
Rankšluostis: Irina Šaranavienė
Rankšluostis: Jurgita Vaitkūnienė
Rankšluostis: Birutė Maniušytė
Rankšluostis: Vytautas Grigonis
Šaltkrepšis: Akvilė Tamašauskaitė
Šaltkrepšis: R. Mažeikienė
Šaltkrepšis: Raimonda Stanikūnienė
Šaltkrepšis: Dalija Šilingienė
Šaltkrepšis: Justina Sabaliauskienė
Šaltkrepšis: Gražina Čepulienė
Šaltkrepšis: Kristina Skvarnavičienė
Šaltkrepšis: Lina Agap
Šaltkrepšis: Danielius Mozūraitis
Šaltkrepšis: Inga Rutkovska
Kuprinė: Emilija Papievytė
Kuprinė: Monika Saveikytė
Kuprinė: Audronė Raičenkienė
Kuprinė: Stefa Rickienė
Kuprinė: Vida Muckuvienė
Kuprinė: Genė Zilaitė
Kuprinė: Gabija Valiūnaitė
Kuprinė: Lida Petrutienė
Kuprinė: Artūras Skinlutis
Kuprinė: Zita Vilkiekienė
Gertuvė: Valė Urbonienė
Gertuvė: Vaidas Vaitkauskas
Gertuvė: Viktorija Stasytienė
Gertuvė: Rita Staniulienė
Gertuvė: Rasa
Gertuvė: Remigijus Girčius
Gertuvė: Larisa Kasmauskienė
Gertuvė: Laima Stulgienė
Gertuvė: Daiva Kietienė
Gertuvė: Juozas Ališkevičius
Pledas: Irena Petrauskienė
Pledas: Audra Česnienė
Pledas: Vilija Adomaitienė
Pledas: Kazimiera Sirtautienė
Pledas: Diana Rožėnienė
Pledas: Dalija Čaridienė
Pledas: Vilija Zajankauskienė
Pledas: Irena Melionienė
Pledas: Daiva Bražiūnienė
Pledas: Aleksonda Inčurienė
Skraidanti lėkštė: Mindaugas Vaškevičius
Skraidanti lėkštė: Daiva Gavėnienė
Skraidanti lėkštė: Seva Strakšienė
Skraidanti lėkštė: Justina Kazbaraitienė
Skraidanti lėkštė: Vanda Vitkauskienė
Skraidanti lėkštė: Eva Kanopeckienė
Skraidanti lėkštė: Ina Smalinskienė
Skraidanti lėkštė: Antanas Dišė
Skraidanti lėkštė: Laura Bunevičiūtė
Skraidanti lėkštė: Aurimas Tumėnas
Paplūdimio raketės: Dovile Pomazsite
Paplūdimio raketės: Zita Račkauskienė
Paplūdimio raketės: Tomas Vaitkus
Paplūdimio raketės: Ivona Balcevič
Paplūdimio raketės: Valentina Samorosenko
Paplūdimio raketės: Jolanta Timofejeva
Paplūdimio raketės: Jelena Guk
Paplūdimio raketės: Ingrida Malamura
Paplūdimio raketės: Liudas Laniauskas
Paplūdimio raketės: Diana Osytė

Sveikiname visus laimėtojus!!!

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas