Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

GERIAUSI Į JŪSŲ NAMUS!

2019-10-08

Pristatome du namų apyvokos ženklus „San Ignacio" ir „Swiss Home".

„San Ignacio" jau daugiau kaip 70 metų yra žinomas ir vertinamas dėl savo inovatyvumo, aukštos kokybės ir ergonomiško dizaino. Ši organiška, gamtos įkvėpta kolekcija ne tik suteiks Jūsų virtuvei jaukumo, bet ir padės atlikti kasdienius darbus.
Funkcionalumas, patikimumas ir elegantiškas dizainas. Elektronikos prietaisų kolekciją „Swiss Home", sukurta pirmaujančios namų apyvokos reikmenų kompanijos „Bergner", ne tik papuoš Jūsų virtuvę, bet ir veiks ilgai!

Akcija vyksta nuo 2019 m. spalio 17 d. iki 2020 m. sausio 21 d. Knygeles su lipdukais į pasirinktas prekes pirkėjai gali išsikeisti iki 2020 m. sausio 21 d. (imtinai).

Akcijoje dalyvaujančių parduotuvių sąrašą rasite ČIA!

Akcijos taisyklės:
1. Nuo 2019 m. spalio 17 d. iki 2020 m. sausio 21 d. LIPDUKO ženklu pažymėtose AIBĖ parduotuvėse visoje Lietuvoje kaskart įsigiję prekių už 5 Eur, gausite 1 akcijos lipduką, įsigiję prekių už 7 Eur - 2 akcijos lipdukus, įsigiję prekių už 9 Eur - 3 akcijos lipdukus ir t.t.
2. DĖMESIO! Akcijos lipdukai neišduodami už alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, trečiųjų šalių paslaugų (loterijos bilietai, išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, draudimo paslaugų, elektroninių bilietų ir t.t.) mokamas sumas bei išleistus AIBĖ JUMS pinigus.
3. Surinkus reikiamą lipdukų kiekį, akcijos prekes galima įsigyti su nuolaida.
4. Akcijos skrajutėse ar kitoje reklamoje pavaizduotų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis nuo prekių parduodamų parduotuvėse. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje parduotuvėje. Apie parduotuvėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks parduotuvės darbuotojas.
5. Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią akcijos skrajutę, specialiai jiems skirtoje vietoje.
6. Viena skrajutė su akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą, ji nekeičiama, negrąžinama, nekeičiama į pinigus.
7. Su viena skrajute galima įsigyti kelias akcijos prekes su nuolaida, jeigu skrajutėje esančių lipdukų kiekis pakankamas (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, kurioms nuolaida suteikiama už 4 lipdukus).
8. Pateikus pakeistą, pažeistą, kopijuotą, sugadintą akcijos skrajutę ar lipdukus, taip pat skrajutę be reikiamo akcijos lipdukų kiekio, nuolaidos akcijos prekėms netaikoma.
9. Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tuomet mokama visa prekės kaina.
10. Akcijos prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei nustatyta akcijos pabaiga.
11. Pritrūkus akcijos prekių, akcijos organizatorius Aljansas AIBĖ, UAB turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis.
12. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
13. Prekių aprašymai pateikti remiantis gamintojų suteikta informacija.
14. Norint grąžinti nekokybiškas arba brokuotas prekes, būtina pateikti pirkimo kvitą.
15. Parduotuvių tinklui AIBĖ atstovaujanti Aljansas AIBĖ, UAB pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.aibe.lt bei prekybos vietose.
16. Aljansas AIBĖ, UAB nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.
17. Nemokama AIBĖS kokybės linija 8 800 80001, elektroninis paštas aibe@aibe.lt; www.aibe.lt .
18. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas