Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

UAB "Staginis" vadovas Kęstutis Jurgelionis – kantraus kasdieninio darbo šalininkas

2013-06-28


   Galima drąsiai teigti, kad vadovas Kęstutis Jurgelionis - kantraus kasdieninio darbo šalininkas. Aukodamas net ir savaitgalius verslininkas užtikrintai juda į priekį ir nenumoja ranka į pasitaikančias naujas galimybes.

   Įmonė atima labai daug laiko

   „Daugybę metų kantriai judėjome į priekį, įvedinėjome naujoves, priiminėjome svarbius sprendimus ir taip po truputį vystėmės, plėtėmės" - pasakoja Kęstutis Jurgelionis. 2001 metais įstojęs į Prekybos įmonių aljansą AIBĖ verslininkas pajuto tokius pokyčius, kurie gan stipriai paveikė tolimesnę įmonės veiklą ir pasiekiamų rezultatų kokybę. „Atradęs šiek tiek laisvo laiko būnu sode, taip pat mėgstu žvejoti bei pakeliauti" - atvirauja verslininkas.

   Prekybos įmonių aljansas AIBĖ verslininką labai daug ko išmokė

   „Tapęs aljanso AIBĖ nariu įgijau daug žinių" - prasitaria Kęstutis Jurgelionis. Pradėjus prekiauti patrauklesnėmis kainomis atsirado galimybė užsidirbti, investuoti ir taip po truputį plėsti savo veiklą. „Išlieka tik stipriausieji" - teigia verslininkas. „Kiekviena diena yra darbas, kartais net ir šeštadienį bei sekmadienį dirbu, todėl nuolat jaučiu įtampą" - sako jis. Aljanso AIBĖ standartai leidžia šiek tiek atsipūsti - atnaujinus parduotuvių aplinką ir interjerą pirkėjai pastebi pasikeitimus ir vis dažniau  apsilanko parduotuvėse. Dėl šios priežasties didesnę naudą jaučiame ir mes.

   Pirkėjai džiaugiasi užsukę į verslininko parduotuves

   „Pagrindiniai mūsų pirkėjai yra Varėnos ir Varėnos apylinkių gyventojai, todėl stengiamės didelį dėmesį skirti pardavėjų bendravimui su klientais" - pasakoja Kęstutis Jurgelionis. Mūsų pirkėjus traukia ne tik patrauklios kainos, tačiau ir gražiai sutvarkyta aplinka, todėl verslininkas pastebi augančią apyvartą.

   Geras kolektyvas - pusė darbo

   Pasak verslininko yra labai svarbu surinkti tokį kolektyvą, kuris puikiai dirbtų tiek su klientais, tiek tarpusavyje. „Kiekvieną dieną reikia dirbti kantriai, tik rezultatų tikėtis labai greitai nevertėtų" pataria Kęstutis Jurgelionis, tačiau darbuotojų bendravimą su pirkėjais pastarieji pastebi iš karto, todėl malonus aptarnavimas - puiki galimybė užsitarnauti gerą vardą pirkėjų akyse.

   „Visiems patarčiau tapti Prekybos įmonių aljanso AIBĖ nariais" sako Kęstutis Jurgelionis. Verslininkas stengiasi laikytis visų AIBĖS priimtų sprendimų, kadangi visi jie daugiau ar mažiau įmonėje pasireiškia tik geruoju.

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas