Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Danutė Varanavičienė labai džiaugiasi, kad ji yra Prekybos įmonių aljanso AIBĖ narė

2013-09-23
  
   Stipriu charakteriu apdovanota verslininkė Danutė Varanavičienė šiuo metu labai džiaugiasi tuo, kad ji yra Prekybos įmonių aljanso AIBĖ narė. „Aljansą AIBĖ stiprina narių vienybė, o tai yra labai didelis privalumas bet kuriam verslininkui". Nuolatos ieškodama naujų galimybių verslininkė nenusigręžia ir nuo didėjančio parduotuvių skaičiaus, jaučia norą nestovėti vietoje ir tobulėti.


   Veržlumas yra būtinas plečiant verslą
   „Negalima sustoti - reikia visada ieškoti naujų galimybių" - tvirtina Danutė Varanavičienė. Dar ir šiandien ieškanti tolimesnių plėtros galimybių verslininkė neslepia, kad sustoti nežada ir po truputį didina savo parduotuvių skaičių. „Šiuo metu pirkėjai gali užsukti į 13 parduotuvių Šiauliuose, taip pat turime savo konditerijos cechą, tiekiame šviežią produkciją" - pasakoja verslininkė.

   Aljansas AIBĖ už verslininkę padaro daugybę darbų
   „Be AIBĖS vienai būtų sunku" - prisipažįsta Danutė Varanavičienė. Geras vardas, puikios kainos ir lojalumo programa, akcijos - tai didžiausi aljanso AIBĖ privalumai, kurie padeda sudominti vis daugiau pirkėjų. „Tiek, kiek pasiekiau su aljanso AIBĖ pagalba, viena tikrai nebūčiau pasiekusi". Danutė Varanavičienė džiaugiasi, kad aljansas AIBĖ atlieka daugybę darbų už ją pačią, jai belieka mėgautis rezultatais. Tačiau verslininkė neslepia, jog anksčiau mažmeninės prekybos verslui buvo lengviau - mažesnė konkurencija. Todėl dabar tenka ryžtingai žengti į priekį.

   „Pardavėjai labai draugiški su pirkėjais"
   „Mes viską žinome apie kiekvieno pirkėjo gyvenimą, vaikus, kur jie išvažiavę ir kada grįš" - geromis emocijomis dalinasi Danutė Varanavičienė. Verslininkė džiaugiasi, kad pirkėjai seka ir stebi naujausias akcijas, domisi naujienomis, sugrįžta apsipirkti dar ir dar, todėl darbuotojai nuolatos stengiasi pateikti ir supažindinti pirkėjus su patraukliais pasiūlymais. „Pirkėjai daugiausiai yra vietiniai gyventojai, todėl mes jau žinome, ką jiems pasiūlyti".

   „Esu patenkinta naryste Prekybos įmonių aljanse AIBĖ"
   Verslininkė džiaugiasi galėdama išreikšti savo nuomonę aljanso vadovybei bei sulaukti sau palankių sprendimų ar naudingų patarimų. „Stengiamės ir dirbame išvien, nes jei nepatiktų buvimas aljanse - žinant savo charakterį, išeičiau" - šmaikštauja Danutė Varanavičienė. Turėdama patikimą personalą bei daugybę parduotuvių verslininkė nežada sustoti, o tik plėstis ir toliau sėkmingai tenkinti savo pirkėjų poreikius.
Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas