Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

NUOLAIDŲ KORTELĖ "AIBĖ JUMS"

Nuolaidų kortelė "AIBĖ JUMS" - tai specialiai Jums, mieli pirkėjai, sukurta kortelė kiekvieną kartą teikianti aibę išskirtinių pasiūlymų. Rūpinamės, kad kasdienio vartojimo kokybiškos prekės pasiektų Jūsų namus už patrauklią kainą! Stengiamės, jog ir atokiausio Lietuvos miestelio gyventojus, o ne tik didžiųjų centrų pirkėjus, džiugintų geriausi pasiūlymai. Todėl visi "AIBĖ JUMS" kortelių turėtojai gali naudotis išskirtinėmis privilegijomis, nuolaidomis AIBĖS parduotuvėse bei partnerių teikiamomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais.

Kur įsigyti kortelę ir kaip ją aktyvuoti?

  •   Nuolaidų kortelę "AIBĖ JUMS" galite įsigyti parduotuvėse „AIBĖ";
  •   Įsigiję kortelę, užpildykite anketą ir parduotuvėje pateikite ją kasininkei, kuri aktyvuos Jūsų kortelę.

Kortelės AIBĖ JUMS teikiama nauda

  •    Turėdami AIBĖ JUMS kortelę visada sutaupysite mokėdami už prekes mažiau;
  •    Galėsite naudotis tik AIBĖ JUMS kortelių turėtojams sukurtais pasiūlymais, akcijomis;
  •    Papildomos nuolaidos su AIBĖ JUMS lojalumo kortele:

Kortelės kaina:

  • AIBĖ JUMS individualios kortelės kaina - 0,99 EUR;
  • AIBĖ JUMS šeimos kortelės* kaina - 1,20 EUR; 

*Šeimos kortelę sudaro dvi atskiros kortelės su ta pačia kaupiamąja sąskaita.

Kita informacija:

- JUMS kortelė nėra mokėjimo kortelė;
- Kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio, aštrių ir kitų kortelės paviršių galinčių pažeisti daiktų, tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio, stiprių elektromagnetinių laukų poveikio;
- Nuolaidų programa JUMS yra UAB ALJANSO AIBĖ, UAB nuosavybė;
- ALJANSAS AIBĖ, UAB pasilieka teisę keisti JUMS nuolaidų kortelių taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi JUMS kortelių turėtojams. Specialius pasiūlymus arba Jus galinčią sudominti informaciją gausite Jūsų anketoje nurodytu adresu, el. pašto adresu, mobiliuoju telefonu arba rasite pirkinio kvite;
- Kadangi, aljansas AIBĖ vienija skirtingas prekybos įmones, esančias visoje Lietuvoje, aljansas AIBĖ įspėja, kad lojalumo kortelė AIBĖ JUMS veikia ne visose AIBĖ parduotuvėse.

 

Su AIBĖ JUMS kortele Vilniaus degalinėse "Stateta" klientai gauna 0,03 EUR nuolaidą litrui degalų. http://stateta.lt/ 

Svarbi informacija: Praradęs kortelę, lojalumo programos dalyvis privalo pats apie tai pranešti prekybos vietai, kurioje buvo išduota AIBĖ JUMS lojalumo kortelė ir / arba nemokamu telefonu 8 800 80001 ir / arba elektroniniu paštu privatumas@aibe.lt. Gavus dalyvio pranešimą apie prarastą kortelę, prarasta kortelė bus užblokuota tą pačią pranešimo gavimo dieną darbo valandomis (8 - 17 h). Jeigu pranešimo gavimo diena yra ne darbo diena, kortelė bus užblokuota artimiasią darbo dieną. Naujai išduodamos kortelės mokestis yra 0,99 EUR (individuali kortelė AIBĖ JUMS), bei 1,20 EUR (šeimos kortelė AIBĖ JUMS). Sukaupti AIBĖ JUMS pinigai bus perkelti iš prarastos kortelės į naują kortelę, kai į duomenų bazę bus suvesti naujos kortelės anketos duomenys. Nuolaidų kortelė galioja nepriklausomai nuo ant kortelės nurodytos galiojimo datos. Jeigu Jūsų kortelės galiojimo laikas baigiasi šiandien ar rytoj, drąsiai keliaukite į AIBĖ'S parduotuves. Nuolaidų kortelės galioja toliau ir yra priimamos parduotuvėse.

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas