Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Petras Daukšys mėgsta patirties pasisemti iš kitų žmonių bei pasimokyti iš jų klaidų

2013-09-19
  
   Nestovintis vietoje verslininkas Petras Daukšys mėgsta patirties pasisemti iš kitų žmonių bei pasimokyti iš jų klaidų. Jau nuo 1994 metų personalinės įmonės įkūrimo Petras Daukšys tam skyrė tikrai daug laiko, todėl šiandien jis gali tik pasidžiaugti puikiai subrandintu rezultatu.


  
Laisvu laiku verslininkas lanko medžiotojų būrelį
   „Laisvo laiko lieka nedaug, tačiau pasitaikius progai lankausi medžiotojų užsiėmimuose" - pasakoja Petras Daukšys. Taip pat verslininkas yra neabejingas kelionėms, todėl vos tik pasitaikius progai jis stengiasi kur nors nuvykti.

   Įmonė šiandien atrodo tvirtai

   „Mums sekasi tikrai neblogai" - dėsto Petras Daukšys. „Mano kolektyvas jau yra tvirtas, žinantis visus reikalavimus ir puikiai juos vykdantis". Šiuo metu verslininkas turi 5 parduotuves, tačiau plėstis kol kas neketina.

   Prekybos įmonių aljansas AIBĖ yra puikus pagalbininkas
   „Šiame aljanse esu labai seniai" - sako Petras Daukšys. „Kiekvienai įmonei buvimas aljanse yra labai didelis privalumas, nes toks prekybinis ženklas pirkėjui jau daug ką pasako apie pačią parduotuvę". Pasak jo, AIBĖ yra tarsi pažiba, kuri turi tiek savo vertę, tiek bendravimo ypatumus. „Į parduotuvę užsukęs pirkėjas jau žino, kad čia su juo bus bendraujama maloniai, o prekės bus pačios geriausios kokybės" - sako verslininkas. „Mes mandagumu viliojame kitų parduotuvių pirkėjus" - džiūgauja rezultatais Petras Daukšys. Dalyvavimas AIBĖS rengiamuose susirinkimuose suveda narius, kurie tarpusavyje ir pasikalba, ir pasidalina patarimais. „Nėra taip, kad AIBĖS narys apgautų kitą AIBĖS narį" - teigia Petras Daukšys.

   Įstojus į Prekybos įmonių aljansą AIBĖ reikia laikytis ir kitų taisyklių
Pasak Petro Daukšio, bet kuris naujas narys, norintis įsilieti į AIBĖS bendruomenę, aptarnavimu privalo prilygti bet kuriai kitai AIBĖS parduotuvei. „Tai tarsi prisirišimas prie mandagumo, grožio, tvarkos, kuris vienija visas Lietuvoje esančias AIBĖS parduotuves, todėl žmonės, atvykę į bet kurią kitą AIBĖS parduotuvę, tikisi išvysti lygiai tokį patį aptarnavimą, prekių kokybę bei patrauklias kainas" - sako Petras Daukšys. Verslininko teigimu tai ilgas ir sunkus darbas, tačiau dėl pirkėjo stengtis yra verta, nes tik jo dėka sklinda geri žodžiai apie aplankytą parduotuvę ir jos aptarnavimo kokybę. „Tai yra Prekybos įmonių aljanso AIBĖ prestižas".

 

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas