Nario prisijungimas
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tiekėjams

Didžiausias parduotuvių skaičiumi Lietuvoje ir Latvijoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ, vienijantis daugiau kaip 400 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 1500 parduotuvių tinklą Latvijoje ir Lietuvoje, ieško naujų prekių, naujų tiekėjų ir kviečia bendradarbiauti.

Tarp mūsų tiekėjų yra ne tik didžiausi Lietuvos bei Latvijos gamintojai, distributoriai, kurie užtikrina visų būtiniausių prekių asortimentą, bet ir maži gamintojai, kurių gamybos apimčių pakanka aprūpinti mūsų aljanso parduotuves.

 

Jeigu esate gamintojas, distributorius, galintis tiekti kokybiškas prekes, jūsų gaminama produkcija atitinka visus reikiamus kokybės reikalavimus - kviečiame bendradarbiauti. Galime pasiūlyti palankias bendradarbiavimo sąlygas, galimybę prekes tiekti per centralizuotą logistinį sandėlį, konkurencingas prekių kainas parduotuvių lentynose ir reklamines akcijas AIBĖ tinklo parduotuvėse, kurių yra daugiau nei 1500.

 
Prašome atsiųsti savo prekių asortimentą bei kainas, o mes Jums pasiūlysime platų klientų ratą ir suteiksime galimybę prekiauti savo produkcija mūsų prekybos aljanso parduotuvėse.

Norėdami pasiūlyti prekes prekybos įmonių aljansui „Aibė" rašykite el. paštu: prekiu.pasiulymai@aibe.lt. Jums bus atsakyta per 10 darbo dienų.


 

Registracija naujienlaiškiui
El. paštas
Neteisingas el. pašto adresas Toks el. pašto adresas jau registruotas Jūs sėkmingai užsisakėte naujienas